| Lieu | 9800 Deinze |
Voici quelques conseils pour éviter de se faire piéger lors de la recherche et fuir l'escroquerie.
| Caractéristiques générales | |
|---|---|
| Marque | Tesla |
| T.V.A récupérable | Non |
| Nbre de propriétaires | 1 |
| Détails du véhicule | |
|---|---|
| Carburant | Electrique |
| Nbre de places | 5 |
| Garnissage des sièges | |
| Nbre de portes | 5 |
| Equipement et Options |
|---|
| Aide au parking avec caméra de recul |
| Aide au stationnement arrière |
| Aide au stationnement Avant |
| Chauffage Auxiliaire |
| Climatisation |
| Climatisation automatique |
| Capteur de lumière -Phares automatique |
| Capteur de pluie |
| Radar de recul |
| Rétroviseurs rabatables électriques |
| Sièges en cuir |
| Sièges Chauffants |
| Sièges électriques |
| Start/Stop automatique |
| Système de navigation |
| Toit panoramique |
| Vitres électriques |
| Volant multifonction |
| Bluetooth |
| Mains libres |
| Ordinateur de bord |
| Radio |
| Jantes alliages |
| ABS |
| Airbag arrière |
| Airbag tête |
| Airbag |
| Airbag pasager |
| Airbags latéraux |
| Alarme |
| Traction avant |
| Direction assistée |
| ESP |
| Feux anti-brouillards |
| Phares au Xenon |
| Feux de jour |
| Phares directionnels |
| Verrouillage centralisé |
| Clé avec fermeture à distance |
| Données techniques |
|---|
![]() |
Pas de certificat renseigné !
En savoir plus |
Te koop aangeboden: Tesla Model 3 Long Range RWD in Stealth Grey met zwart interieur.
De wagen werd nieuw in ontvangst genomen op 8 november 2025 en heeft momenteel 23.736 km. Het betreft de vernieuwde generatie van de Model 3, gecombineerd met de Long Range-batterij en achterwielaandrijving.
De wagen wordt te koop aangeboden wegens het verkrijgen van een bedrijfswagen.
De Tesla verkeert zowel technisch als optisch in zeer mooie staat en rijdt praktisch als nieuw. De wagen werd steeds met veel zorg behandeld en is nooit door een automatische carwash geweest, maar altijd met de hand gewassen.
De Long Range RWD combineert een groot rijbereik (750 km WLTP) met een laag verbruik en sterke prestaties. Daarnaast beschikt deze vernieuwde Model 3 over een zeer uitgebreide comfort- en veiligheidsuitrusting. Enkele interessante opties zijn:
- Verwarmde én geventileerde voorstoelen
- Verwarmde achterzetels
- Verwarmd stuurwiel
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- Automatische klimaatregeling
- Groot panoramisch glazen dak
- Instelbare LED-sfeerverlichting
- Groot centraal touchscreen
- Extra touchscreen voor de passagiers achteraan
- Draadloos laden voor smartphones
- Navigatie met Tesla Supercharger-integratie
- Warmtepomp
- Elektrische kofferklep
- Frunk voor extra bagageruimte
De wagen beschikt eveneens over Tesla Autopilot, met onder andere adaptieve cruisecontrol en rijstrookassistentie (Lane Assist). Hierdoor kan de wagen de snelheid en afstand tot voorliggers automatisch aanpassen en ondersteuning bieden om binnen de rijstrook te blijven.
Een bijkomend voordeel van deze recentere uitvoering is de extra frontcamera in de voorbumper, die oudere Model 3-uitvoeringen niet hadden. Samen met de overige camera's wordt deze onder andere gebruikt voor de parkeer- en rijhulpsystemen.
Ook aanwezig zijn Tesla Dashcam en Sentry Mode (Bewakingsmodus). Hiermee kunnen de camera's beelden opslaan tijdens het rijden en gebeurtenissen rondom de wagen registreren wanneer deze geparkeerd staat.
Via het infotainmentsysteem zijn verschillende entertainmentfuncties beschikbaar, waaronder Tesla Theater met onder andere Netflix en YouTube, evenals Tesla Arcade. Ook de passagiers achteraan kunnen via hun eigen touchscreen verschillende media- en comfortfuncties bedienen.
Via de Tesla-app kunnen verschillende functies vanop afstand worden bediend, zoals de klimaatregeling, laadstatus, vergrendeling, koffer en frunk. De wagen ontvangt daarnaast regelmatig draadloze over-the-air software-updates.
Bij de wagen horen de originele stoffen Tesla-vloermatten. Daarnaast werd apart een extra set beschermende rubberen vloermatten aangekocht, die eveneens bij de verkoop wordt meegegeven. Ideaal voor de wintermaanden en om de originele vloerbekleding te beschermen.
Les informations fournies le sont dans la ou les langue(s) choisie(s) par le vendeur
Produpress décline toute responsabilité concernant l’exactitude des informations fournies.
En savoir plus: Tesla

