| Lieu | 9800 Deinze |
Voici quelques conseils pour éviter de se faire piéger lors de la recherche et fuir l'escroquerie.
| Caractéristiques générales | |
|---|---|
| Marque | Porsche |
| T.V.A récupérable | Non |
| Nbre de propriétaires | 2 |
| Détails du véhicule | |
|---|---|
| Carburant | Essence |
| Nombre de vitesses | 6 |
| Nbre de places | 4 |
| Garnissage des sièges | |
| Nbre de portes | 2 |
| Equipement et Options |
|---|
| Climatisation |
| Rétroviseurs rabatables électriques |
| Sièges en cuir |
| Sièges Chauffants |
| Système de navigation |
| Toit ouvrant |
| Vitres électriques |
| Bluetooth |
| Ordinateur de bord |
| Radio |
| Jantes alliages |
| ABS |
| Airbag arrière |
| Airbag |
| Airbag pasager |
| Alarme |
| Phares au Xenon |
| Clé avec fermeture à distance |
| Données techniques | |
|---|---|
| Cylindrée (cm3) | 3600 cc |
| Nbre de cylindres | 6 |
| Kw / Ch | 235 / 319 |
![]() |
Pas de certificat renseigné !
En savoir plus |
Porsche 911 (996.2) Carrera 2 – Manueel – 06/2002 – 114.852 km
Te koop aangeboden: onze Porsche 996 Carrera 2, manueel, van juni 2002.
We kochten deze 996 als basis voor een eigen SUPERB-project en hebben de wagen vervolgens zeer grondig aangepakt. Zowel technisch als cosmetisch is er bijzonder veel vernieuwd, met als doel een mooie, correcte 996 te bouwen waar de volgende eigenaar onmiddellijk van kan genieten.
De carrosserie werd volledig herspoten, inclusief de binnenslagen. Voor- en achterbumper werden vervangen, de velgen volledig gerestaureerd, remklauwen opnieuw gespoten en de wagen kreeg nieuwe banden. De voorzijde werd na de afwerking bovendien beschermd met PPF.
Ook technisch is er veel gebeurd. De wagen kreeg een groot onderhoud, IMS werd aangepakt, koppeling en motorsteunen werden vernieuwd, remmen werden aangepakt, riemen en rollen vervangen en verschillende ophangings- en slijtageonderdelen werden vernieuwd. Daarnaast werd een originele Porsche Sport Exhaust gemonteerd.
Ook het interieur werd grondig aangepakt met onder andere nieuwe originele Porsche vloerbekleding, nieuwe vloermatten, versnellingspook, verschillende nieuwe originele interieuronderdelen en een Porsche PCCM Plus met Apple CarPlay.
De wagen is voorzien van onder andere leder, stoelverwarming, schuif/kanteldak, xenon, PSM en Porsche Sport Exhaust.
Oorspronkelijk afkomstig uit Duitsland en sinds 2020 in België. De wagen heeft momenteel ongeveer 114.000 km en beschikt over een uitgebreide historiek en facturen van de uitgevoerde werken.
Geen 996 die snel werd opgefrist voor verkoop, maar een wagen waar zeer veel tijd, werk en onderdelen in geïnvesteerd zijn.
Les informations fournies le sont dans la ou les langue(s) choisie(s) par le vendeur
Produpress décline toute responsabilité concernant l’exactitude des informations fournies.
En savoir plus: Porsche

