| Lieu | 3271 Montaigu-Zichem |
Voici quelques conseils pour éviter de se faire piéger lors de la recherche et fuir l'escroquerie.
| Caractéristiques générales | |
|---|---|
| Marque | Mercedes-Benz |
| T.V.A récupérable | Non |
| Détails du véhicule | |
|---|---|
| Carburant | Diesel |
| Nombre de vitesses | 5 |
| Nbre de places | 6 |
| Nbre de portes | 3 |
| Equipement et Options |
|---|
| Radio |
| Barres de toit |
| ABS |
| Direction assistée |
| Données techniques | |
|---|---|
| Cylindrée (cm3) | 2874 cc |
![]() |
Pas de certificat renseigné !
En savoir plus |
Deze prachtige Niesmann Clou 570 is opzoek naar een nieuw baasje om samen op avontuur te trekken. En om dat zo aangenaam mogelijk te laten verlopen heeft deze kwaliteitsvolle camper vele mooie troeven in huis.
De foto’s spreken voor zich maar ik lijst hieronder graag nog even de technische karakteristieken op.
Het leefgedeelte
De camper is vooral erg ruim vanbinnen, zowel in het salon als in het bed in de alkoof. Wat hem heel aangenaam maakt voor lange reizen. Wat hier verder nog aan bijdraagt is de mooie lichtinval door de grote ramen en 3 dakluiken.
Een andere troef waarom Niesmann bekendstaat is de uitermate goede isolatie van de leefruimte door de opbouw in sandwichpanelen die bestaan uit 50 mm hardschuimisolatie, geperst tussen 2 aluminium panelen, opgebouwd zonder koudebruggen. Dit maakt de camper uitermate geschikt voor wintersport vakanties.
Wat hier verder toe bijdraagt is de centrale gasverwarming, deze functioneert doormiddel van warm water die via verschillende radiatoren in het leefgedeelte een aangename warmte afgeven.
Verdere voorzieningen bestaan uit:
-zonnepaneel + omvormer
-douche en toilet
-200 L vers watertank
-2x100 L vuilwatertanks
-100 Ah leefbatterij
-2 gasflessen
-prachtige houten vloer van echte Teak
Het rij gedeelte
Het onderstel bestaat uit een Mercedes T1 410D dewelke van top tot teen gerestaureerd is. Het volledige chassis en cabine zijn herlakt en in prachtige staat.
Deze is voorzien van interessante opties zoals een sper op de achteras, ABS op de remmen, spiegelverwarming, koplampsproeiers,…
-Mercedes 410D
-Bouwjaar 06/05/1992
-216.000 km
-95 pk
-5 versnellingen manueel
-sper op de achteras
-ABS
-Eigen gewicht: 3220 kg
-Laadvermogen: 1380 kg
Verder is het goed te weten dat deze camper met een C1 of C rijbewijs bestuurd dient te worden.
De camper is reeds gekeurd voor verkoop zonder opmerkingen of defecten. Met car-pass.
Deze kan ingeschreven worden als oldtimer (€100/ jaar verkeersbelasting, €80/ jaar verzekering en toegang tot elke LEZ in België)
Er is pas een groot onderhoud aan uitgevoerd en de start accu’s en enkele andere slijtagedelen zijn pas vervangen. Hij is dus vertrekkensklaar Verzekeren en rijden maar.
Les informations fournies le sont dans la ou les langue(s) choisie(s) par le vendeur
Produpress décline toute responsabilité concernant l’exactitude des informations fournies.
En savoir plus: Mercedes-Benz
