| Lieu | 3560 lummen |
Voici quelques conseils pour éviter de se faire piéger lors de la recherche et fuir l'escroquerie.
| Caractéristiques générales | |
|---|---|
| Marque | Opel |
| Modèle | Astra |
| T.V.A récupérable | Non |
| Nbre de propriétaires | 2 |
| Détails du véhicule | |
|---|---|
| Carburant | Essence |
| Nombre de vitesses | 6 |
| Nbre de places | 5 |
| Nbre de portes | 3 |
| Equipement et Options |
|---|
| Climatisation |
| Climatisation automatique |
| Régulateur de vitesse |
| Rétroviseurs rabatables électriques |
| Système de navigation |
| Vitres teintées |
| Vitres électriques |
| Bluetooth |
| CD |
| Mains libres |
| MP3 |
| Ordinateur de bord |
| Radio |
| Jantes alliages |
| Sièges sports |
| Suspension sport |
| ABS |
| Airbag arrière |
| Airbag tête |
| Airbag |
| Airbag pasager |
| Airbags latéraux |
| Alarme |
| Anti-démarrage |
| Traction avant |
| Direction assistée |
| ESP |
| Feux anti-brouillards |
| Isofix |
| Feux de jour |
| Clé avec fermeture à distance |
| Données techniques | |
|---|---|
| Cylindrée (cm3) | 1364 cc |
| Nbre de cylindres | 4 |
| Kw / Ch | 88 / 120 |
![]() |
Pas de certificat renseigné !
En savoir plus |
Ben je op zoek naar een sportief ogende auto met een strakke uitstraling en prettig rijcomfort? Dan is deze Opel Astra GTC Black Edition (zeer gelimiteerde uitgave) een uitstekende keuze. De GTC staat bekend om zijn dynamische design en lage, brede stance, waardoor hij zich duidelijk onderscheidt van de standaard Astra.
De auto is uitgerust met een 120 pk sterke motor, wat zorgt voor vlotte prestaties en tegelijk gunstige gebruikskosten. Ideaal voor dagelijks gebruik, maar ook meer dan comfortabel op langere ritten en snelwegkilometers. De auto stuurt strak, ligt stabiel op de weg en biedt een fijne balans tussen sportiviteit en comfort.
De Black Edition geeft deze Astra een extra stoere uitstraling, met donkere accenten, sportieve velgen en een agressieve lijnvoering. Van buiten oogt hij krachtig en modern, terwijl het interieur netjes is afgewerkt en gericht is op comfortabel rijden.
Met een bouwjaar 2017 en 108.000 kilometer heeft de auto een nette, logische kilometerstand en is hij klaar voor nog vele kilometers rijplezier.
LET OP: de auto had een kleine deuk aan de rechter zeide, deze is reeds gemaakt. ook zijn er enkele krasjes op velgen, maar met het blote oog valt dit zeker niet op
Highlights:
- Opel Astra GTC Black Edition
- Bouwjaar: 2017
- Kilometerstand: 108.000 km
- 120 pk zuinig én vlot
- Sportieve uitstraling
- Comfortabel en betrouwbaar
Een ideale auto voor wie een sportieve coupé-look wil, zonder de hoge kosten van een echte sportwagen. Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit (0032 472 26 48 50 / [email protected])
Les informations fournies le sont dans la ou les langue(s) choisie(s) par le vendeur
Produpress décline toute responsabilité concernant l’exactitude des informations fournies.
En savoir plus: Opel , Opel Astra

