Connectez-vous

Se connecter avec Facebook

ou

Vos identifiants sont incorrects.
Je me connecte Mot de passe oublié ?
Votre compte Facebook n'est pas lié à un compte sur notre site. Veuillez vous inscrire au préalable

Si vous venez de vous inscrire avec Facebook, merci de recharger la page dans quelques instants, le temps que votre inscription soit totalement activée.

Mot de passe oublié ?

×
Réinitialiser mon mot de passe
Nous vous enverrons un email pour la réinitialisation de votre mot de passe.
Aucun compte n'est lié à cet email.

Vous n’avez pas encore de compte ?
INSCRIVEZ-VOUS GRATUITEMENT.

OCCASION / BMW europese BMW M635CSI in topconditie

N° de référence Moniteur : 10837900


Prix : 55.635 €
170.000 km 04/1985 285 Ch
Contactez le vendeur
Vendeur
Lieu 2960 Brecht

Tous les champs sont obligatoires

Envoyer le message
Malgré toute l’attention que nous portons au contenu de notre site, il nous est impossible de contrôler toutes les offres disponibles. Aussi, nous vous recommandons la plus grande prudence pour éviter les arnaques. N’achetez jamais une voiture sans l’avoir vue au préalable et, surtout, ne donnez aucun chèque ou ne versez jamais d’argent par mandat postal, même à titre d’acompte.

Voici quelques conseils pour éviter de se faire piéger lors de la recherche et fuir l'escroquerie.
Caractéristiques générales
Marque BMW
T.V.A récupérable Non
Détails du véhicule
Carburant Essence
Nombre de vitesses 5
Nbre de places 4
Nbre de portes 2
Equipement et Options
Climatisation
Rétroviseurs rabatables électriques
Sièges en cuir
Toit ouvrant
Vitres teintées
Vitres électriques
Radio
Jantes alliages
Sièges sports
Direction assistée
Feux anti-brouillards
Verrouillage centralisé
Données techniques
Cylindrée (cm3) 2993 cc
Nbre de cylindres 6
Kw / Ch 210 / 285
Pas de certificat renseigné !
En savoir plus

BMW M635CSI europese uitvoering ; de wagen werd begin 1985 geproduceerd en verkocht bij de dealer in Monaco maar werd onmiddellijk verscheept naar Amerika ; daar kon deze BMW nog niet gekocht worden op dat moment, zij moesten nog een tijdje wachten op de minder krachtige M6 (260pk motor) die voldeed aan de toen geldende Amerikaanse uitstootnormen. Deze zeer bemiddelde klant kon dus niet wachten en kocht zijn wagen in Europa om te verschepen naar US waar hij dus lange tijd verbleef ( omgeving Katy in Texas ). Dit zorgde er alvast voor dat deze wagen in tegenstelling tot vele andere E24’s niet aan de roestduivel is blootgesteld geweest. Anderzijds had de zon wel zijn best gedaan en was de lak niet meer optimaal.

Bijgevolg werd de wagen terug van zijn originele lakkleur voorzien ( bmw black anthracite ) en werd tevens het ganse lederen interieur ( beige) opnieuw bekleed waardoor dit er in vergelijking met de meeste andere wagens geweldig uitziet. Ook de dakhemel bekleding werd vernieuwd.

Toen de wagen in mijn bezit kwam in 2015 had deze 167213km op de teller en dit is nauwelijks opgelopen. Dat is eigenlijk ook de hoofdreden waarom deze wagen te koop wordt aangeboden. Ikzelf heb evenwel deze voorbije periode steeds verder aandacht gegeven aan de wagen om deze in een optimale conditie te behouden en te verbeteren waar ik dit mogelijk achtte. Zo werden de 3-delige BBS velgen ( veel beter dan de standaard TRX velgen ) volledig gedemonteerd, voorzien van nieuwe poederlak, de randen gepolijst en voorzien van nieuwe boutjes door Alu-VelgRepair.

Ook werden de rubbers en darmen ( inlaat, Airbox, carterventilatie ) allemaal preventief vervangen, naast uiteraard het noodzakelijke onderhoud met de voorgeschreven olie ( motor en versnellingsbak) door een BMW specialist ( die vroeger het Joosen team 24u Francorchamps begeleidde als technieker).

Nieuwe banden werden gemonteerd waar minder dan 2500km werd mee gereden sinds plaatsing. Remblokken en remklauwen vooraan werden vervangen.

Airconditioning werd volledig nagezien en onderdelen vervangen door Peeters-Van Tongel in 2023. Deurrubber links werd vervangen, viscokoppeling werd vervangen, en eind 2021 werd de motor bijna volledig gereviseerd, inclusief nieuwe ketting, Bourage, dichting kleppendeksel, dichting carter, riemen alternator en airco, oliefilter, nieuwe thermostaat, nieuwe watermpomp, vlakken kleppendeksel, één nokkenas vervangen waar lichte slijtage was vastgesteld, temperatuursensor vervangen, etc ( 4225eur factuur). Tevens werd door VAROCO de printplaat gecontroleerd en hersteld voor aansturing van aantal elektrische en elektronische items ( zoals ontsteking, maar ook verlichting ed). Al deze zaken sinds 2015 zijn aantoonbaar op factuur.

Alles bij elkaar heb ik een goede 25.000eur geïnvesteerd in deze wagen die al goed was bij de aankoop ervan nu 10 jaar geleden.



Een wagen van 1985 is misschien niet meer in concours-staat met 170.000km op de teller maar als u een wagen zoekt waar reeds ontzettend veel aan gebeurd is en die toch een BMW icoon genoemd kan worden, en die ondertussen behoorlijk in waarde aan het toenemen is, en waar u zowel comfortabel met 4 personen ( aantal toerritten voor het goede doel mee gedaan ) als sportief ( 286pk in de hogere toeren ) mee kan rijden, dan is deze BMW M635csi een wagen die u zeker zal aanspreken, als enige oldtimer of als onderdeel van uw collectie. Een betere vinden zal heel lastig worden en voor een aanzienlijk hoger budget dan

Les informations fournies le sont dans la ou les langue(s) choisie(s) par le vendeur

Produpress décline toute responsabilité concernant l’exactitude des informations fournies.

En savoir plus: BMW